IT Business Consultant

Cégünk egy dinamikusan fejlődő IT vállalat, amely számos innovatív szoftvermegoldást kínál ügyfelei számára. Partenereink között megtalálható az Auchan, Mountex, Garmin, Szimpatika és más közép- és nagyvállalati ügyfelek. Jelenleg új munkatársat keresünk értékesítési csapatunkba, aki rendelkezik már digitális projektmenedzseri vagy tanácsadói tapasztalattal. Feladata a beérkező megkeresések kezelése, tárgyalások levezetése és ajánlatok készítése szorosan együttműködve a szakértői csapatokkal (UX, IT tanácsadói csapat, marketing).

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület / home office
Típus: Teljes munkaidő
Szükséges tapasztalat: 3+ év

Feladatok

  • Beérkező megkeresések kezelése, tárgyalások levezetése és ajánlatok készítése szorosan együttműködve a szakértői csapatokkal
  • Ügyféligények hatékony megértése elsősorban e-commerce területen
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, konzultációk és tárgyalások vezetése
  • Ügyfélközpontú megoldások kidolgozása, ajánlatok készítése új és meglévő ügyfelek számára szorosan együttműködve a szakértői csapatokkal
  • Hatékony ajánlati projektmenedzsment, rendszeres riportok készítése és sales CRM naprakészen tartása
  • Értékesítéshez kapcsolódó működési folyamatok proaktív fejlesztése a hatékonyság érdekében, szolgáltatásfejlesztés támogatása

Folyamatosan keresünk tehetséges és motivált munkatársakat | Karrier a LogiNetnél

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat IT tanácsadói vagy IT projektmenedzsment pozícióban
  • IT fejlesztési folyamatok ismerete, előnyt jelent e-commerce területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
  • Proaktív szemlélet és problémamegoldás
  • Kiváló időmenedzsment és szervezőkészség, digitális érettség
  • Folyékony angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

Előnyt jelent

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség

Ezt nyújtjuk számodra

  • Rugalmas munkabeosztás, home office lehetőséggel (heti 2 nap irodai munka a 11.kerületben)
  • A munka nagyobb része online végezhető, nem szükséges utazni hozzá ügyfelekhez
  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztő cégnél
  • Fiatalos légkör, folyamatos csapatépítő és kikapcsolódást segítő aktivitások
  • Barátságos munkakörnyezet, kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, gyümölcsnap, tréningek, stb.

Csapatépítők, foci, családi programok a LogiNetnél

Kiválasztási folyamat a LogiNetnél

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy jelöltjeink számára a kiválasztási folyamat egyszerű és gördülékeny legyen.
Ismerd meg, milyen lépések vezetnek afelé, hogy csapatunk legújabb tagja légy. Tudj meg többet a kiválasztási folyamatunkról!

Ismerd meg hogyan dolgozunk. Nézd meg bemutatkozó videónkat!

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!