Sales - Marketing Expert

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület / Home office
Típus: Teljes vagy részmunkaidős állás
Szükséges tapasztalat: 4+ év

Feladatok

Account - portfolió menedzsment: az ügyfélportfolió menedzselése a projekt értékesítési potenciál növelése érdekében

  • Meglévő ügyfelek sales folyamat kialakításának támogatása, új igények felmérése, upselling
  • Portfolióba tartozó ügyfelek értékesítési konstrukciójának letárgyalása/módosítása, szerződéses folyamat végigvitele
  • Partner elégedettségi mérés menedzselése

New sales - leadgenerálás:  új leadek, ügyfelek generálása a piacon

  • Hazai és külföldi piacon outbound leadgenerálás támogatása, közép- és nagyvállalati ügyfélkörben
  • Marketingtevékenység - online és offline marketing stratégia fejlesztése, annak megvalósításában való részvétel, illetve az ehhez szükséges csapatmunka menedzselése, feladatok kiosztása és ellenőrzése.

Elvárások

  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Min. 4+ év munkatapasztalat üzletfejlesztési/account management/online marketing területen
  • UX / Service Design üzleti területen való jártasság
  • Szofisztikált, ügyfélfókuszú kommunikáció
  • Proaktív, megoldásorientált szemlélet, minőségtudatosság

Előnyt jelent

  • Szoftverfejlesztés üzleti területen való jártasság
  • Konferenciákon, Meetupokon szerzett tapasztalat
  • Komplex szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat

Ezt nyújtjuk számodra

  • ​​​​​​A LogiNet cégcsoport tagjaként e-commerce projektet valósítunk meg kutatás, tervezés, validálás és utánkövetés segítségével.
  • Nálunk minden projekt kutatással kezdődik - ez megvalósulhat projekttől függően kérdőívezés, interjúzás vagy akár több napos workshop keretein belül is
  • Terveinket in-person illetve remote uncontrolled módszerekkel is teszteljük
  • Erős termék és Lean szemléletben dolgozunk, azon vagyunk, hogy minél hatékonyabban teremtsünk értéket
  • Ebben nagy szerepe van a fejlesztőkkel való szoros együttműködésnek, azaz a megvalósíthatóság kiemelt szempont már a projektek elején is
  • Saját termék- és applikáció fejlesztésünkön dolgozunk, mind ügyfeleink, mind saját magunk számára
  • Fiatalos csapat egy stabil, biztos helyzetű fejlesztő cégnél
  • Kondibérlet, tenisz lehetőség, nyelvtanulás, rendszeres csapatépítők
  • Tágas konyha tele finomságokkal (kávé, tea, müzli, gyümölcsök, közös reggelik)
  • Jól működünk home officeban, de 1-2 napot bejárunk, a hibrid munkavégzésre rendezkedtünk be
Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!