Szoftvertesztelő

Budapesti irodánkban 65 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Típus: teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat: 2 év

Feladatok

  • Teszt forgatókönyvek, tesztesetek megtervezése specifikáció alapján
  • Funkcionális és felhasználói tesztek manuális tesztelésének elvégzése
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, dokumentálása, újratesztelése
  • Együttműködés a fejlesztőcsapattal
  • Dokumentációk elkészítése: tesztnapló, jegyzőkönyvek, rögzítés issue/bug tracker szoftverbe

Elvárások

  • Minimum 2 éves releváns munkatapasztalat professzionális IT környezetben
  • Tapasztalat issue tracking rendszerekkel (Jira, Mantis, Redmine vagy más)
  • Tapasztalat webes és mobil alkalmazások tesztelésével
  • Standard irodai szoftvercsomagok ismerete (MS Office, Google Docs, stb.)

Előnyt jelent

  • Automatizált tesztelési technikák, pl. Selenium ismerete
  • Webservice, API tesztelési tapasztalat, SOAP UI
  • Adatbáziskezelő rendszer ismeretek, SQL nyelv
  • Tapasztalat ecommerce, telco vagy banki iparágban
  • Mobilalkalmazás tesztelési tapasztalat
  • Több éves tesztelői tapasztalat

Ezt nyújtjuk számodra

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
  • Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
  • Továbblépési lehetőség: ha szeretnél QA leadként csapatot vezetni vagy tanácsadóként specifikációkat kidolgozni - nálunk ez csak rajtad múlik!
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag.
  • Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, tréningek, stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is
Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!