Recepciós/Irodai asszisztens

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Típus: heti 30 óra
Szükséges tapasztalat: nem igényel

Feladatok

Ügyfelek fogadása
Az iroda zökkenőmentes mindennapi működésének biztosítása
Kapcsolattartás az iroda üzemeltetési kérdéseiben a szolgáltató felé
Vezetők munkájának támogatása, személyi asszisztencia (eseti)
Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok
Postai küldemények feladása, átvétele
Rendezvények lebonyolításában való részvétel (belső csapatépítők, külső rendezvények)
Marketing támogatása, operatív asszisztencia

Elvárások

Lelkiismeretes, precíz munkavégzés a naponta ismétlődő feladatok mellett
Képesség önálló, hatékony munkavégzésre
Kellemes kommunikációs készség
Igényes megjelenés
Megfelelő szintű MS Office ismeret
Minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

Angol nyelv ismerete
Rendezvényszervezésben tapasztalat
Azonnali kezdési lehetőség

Ezt nyújtjuk számodra

Nagyon lelkes, lendületes csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
Folyamatos kihívások, érdekes feladatok
Versenyképes fizetés
Menő iroda, kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, pénteki meglepetésnap stb.
Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!