PHP support engineer

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Típus: teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat: 4+ év PHP fejlesztőként

Feladatok

  • PHP alapú webalkalmazások, portálok karbantartása és továbbfejlesztése
  • Legacy kódok karbantartása, támogatása, refaktorálása (nem szépítjük, régi rendszerekkel is kell dolgozni)
  • Full stack fejlesztési feladatok ellátása
  • Saját fejlesztésű szoftverek technikai támogatása
  • Ügyfél bejelentései alapján hibák kivizsgálása és megoldása
  • Alkalmazások monitorozása, proaktív hibakeresés, site reliability engineering
  • Elvégzett javítások tesztelése, dokumentációk írása

Elvárások

  • Minimum 3 év PHP webfejlesztői tapasztalat
  • PHP programozás magas szintű ismerete
  • Relációs adatbázisok, MySQL ismerete
  • Web frontend technológiák ismerete - HTML5, CSS3
  • Javascript programnyelv, jQuery ismerete
  • Angol nyelvtudás - dokumentációk és specifikációk olvasásához szükséges szint

Előnyt jelent

  • Tapasztalat modern PHP frameworkkel
  • Erős Symfony2 és Doctrine tapasztalat
  • PHP7 ismerete, erős OOP tapasztalat
  • Linux poweruser ismeretek - bash, mysql server, hálózat
  • Következő technológiák ismerete: Bootstrap, jQuery, AngularJS, ReactJS, LESS, SASS
  • Különböző webservice technológiák (SOAP, XML, JSON, REST) ismerete
  • Tapasztalat e-commerce rendszerek fejlesztésében
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Több éves (4+) fejlesztői munkatapasztalat

Ezt nyújtjuk számodra

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
  • Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
  • Továbblépési lehetőség: ha szeretnél tech leadként csapatot vezetni vagy architectként dolgozni - nálunk ez csak rajtad múlik!
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag.
  • Menő iroda, kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, xbox, tréningek, stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.
Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!