PHP full stack fejlesztő

A LogiNet egy budapesti központú technológiai cég, 50 fős professzionális IT fejlesztőcsapattal, akik online és integrációs projekteket valósítanak meg nagyvállalati ügyfeleiknek elsősorban e-commerce területen. Tevékenységünk a teljes szoftver életciklust lefedi a tanácsadástól a szoftverfejlesztésen át az üzemeltetésig.

Munkavégzés helye Budapest, 11. kerület
Típus teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat 3+ év full stack fejlesztőként

Feladatok

PHP alapú webalkalmazások, portálok fejlesztése és karbantartása Elsősorban backend, kisebb részben frontend fejlesztési feladatok ellátása Részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig Új, hatékony megoldások, technológiák ker
Elvárások

Minimum 3 év PHP webfejlesztői tapasztalat A PHP nyelv új verzióinak és OOP alapos ismerete Tapasztalat modern PHP frameworkkel (Symfony2, Yii2, Laravel, ...) Relációs adatbázisok, MySQL, PDO ismerete Frontend technológiák: HTML5, CSS3, Javascript, AJAX i
Előnyt jelent

Szakirányú felsőfokú végzettség Erős Symfony2 és Doctrine tapasztalat van Tapasztalat valamely modern Javascript frameworkkel (AngularJS, ReactJS) Különböző webservice technológiák (SOAP, XML, JSON, REST) ismerete Tapasztalat e-commerce rendszerek fejlesz
Ezt nyújtjuk számodra

Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák Továbblépési lehetőség: ha szeretnél tech leadként csapatot vezetni vagy architectként dolgozni
Jelentkezni egy rövid (100-150 szavas) bemutatkozó levéllel, a fizetési igényed megjelölésével és önéletrajzzal tudsz a karrier@loginet.hu e-mail címen, "PHP full stack fejlesztő" tárggyal.

LogiNet iroda

Tágas, napfényes irodánkban minden szükséges dolog megtalálható.
Felső kategóriás munkaállomások, konyha, kávégép, relax részleg, xbox, stb.

  • Office 1
  • Office 2
  • Office 3
  • Office 4
  • Office 5
Background Image

Kiváló ügyfelek és projektek

Screenshot

Sokféle technológia

Sosem fogsz unatkozni

Sokféle programnyelvvel, technológiával, keretrendszerrel és termékkel foglalkozunk. Backend, frontend, mobil, integráció, cloud: nálunk mind megtalálható.

Biztos lehetsz benne, hogy bármilyen érdeklődési körrel és tapasztalattal rendelkezel is, mindig lesz számodra kihívás nálunk.