PHP full stack fejlesztő

A LogiNet egy budapesti központú technológiai cég, 50 fős professzionális IT fejlesztőcsapattal, akik online és integrációs projekteket valósítanak meg nagyvállalati ügyfeleiknek elsősorban e-commerce területen. Tevékenységünk a teljes szoftver életciklust lefedi a tanácsadástól a szoftverfejlesztésen át az üzemeltetésig.

Munkavégzés helye Budapest, 11. kerület
Típus teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat 3+ év full stack fejlesztőként

Feladatok

PHP alapú webalkalmazások, portálok fejlesztése és karbantartása
Elsősorban backend, kisebb részben frontend fejlesztési feladatok ellátása
Részvétel a teljes implementációs folyamatban a tervezéstől az élesítésig
Új, hatékony megoldások, technológiák kutatása
Elvárások

Minimum 3 év PHP webfejlesztői tapasztalat
A PHP nyelv új verzióinak és OOP alapos ismerete
Tapasztalat modern PHP frameworkkel (Symfony2, Yii2, Laravel, ...)
Relációs adatbázisok, MySQL, PDO ismerete
Frontend technológiák: (HTML5, CSS3, Javascript, AJAX, jQuery, AngularJS, ReactJS)
Előnyt jelent

Szakirányú felsőfokú végzettség
Erős Symfony2 és Doctrine tapasztalat van
Tapasztalat valamely modern Javascript frameworkkel (AngularJS, ReactJS)
Különböző webservice technológiák (SOAP, XML, JSON, REST) ismerete
Tapasztalat e-commerce rendszerek fejlesztésében
Ezt nyújtjuk számodra

Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
Sokszínű megrendelői kör és nemzetközi piacok elérése
Továbblépési lehetőség: ha szeretnél tech leadként csapatot vezetni vagy architectként dolgozni - nálunk ez csak rajtad múlik!
Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag.
Menő iroda, kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, xbox, tréningek, stb.
Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.

Jelentkezni egy rövid (100-150 szavas) bemutatkozó levéllel, a fizetési igényed megjelölésével és önéletrajzzal tudsz a karrier@loginet.hu e-mail címen, "PHP full stack fejlesztő" tárggyal.

LogiNet iroda

Tágas, napfényes irodánkban minden szükséges dolog megtalálható.
Felső kategóriás munkaállomások, konyha, kávégép, relax részleg, xbox, stb.

  • Office 1
  • Office 2
  • Office 3
  • Office 4
  • Office 5
Background Image

Kiváló ügyfelek és projektek

Screenshot

Sokféle technológia

Sosem fogsz unatkozni

Sokféle programnyelvvel, technológiával, keretrendszerrel és termékkel foglalkozunk. Backend, frontend, mobil, integráció, cloud: nálunk mind megtalálható.

Biztos lehetsz benne, hogy bármilyen érdeklődési körrel és tapasztalattal rendelkezel is, mindig lesz számodra kihívás nálunk.