PHP fejlesztő

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
Típus: teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat: 3+ év

Feladatok

  • Nagyvállalati e-commerce ügyfelek webshop fejlesztésében való részvétel
  • Külső rendszerek, ERP-k, API-k, fizetési megoldások és egyéb harmadik féltől származó rendszerek integárciója
  • Saját fejlesztésű szoftverek technikai támogatása
  • Ügyfél és tesztelők bejelentései alapján hibák kivizsgálása és megoldása
  • Dokementációk írása (README, CHANGELOG, tanácsadók szakmai támogatása specifikáció írásakor)

Folyamatosan keresünk tehetséges és motivált munkatársakat | Karrier a LogiNetnél

Elvárások

  • 3 vagy több év tapasztalat PHP fejlesztőként
  • PHP nyelv magas szintű és naprakész ismerete
  • Relációs adatbázisok, MySQL, MariaDB és legalább egy ORM ismerete
  • Web frontend technológiák ismerete - HTML5, CSS3
  • Git verziókezelő ismerete
  • Szakmai angol nyelvtudás - dokumentációk olvasásához (opensource szoftverek dokumentációja elsősorban) és kód íráshoz, commit message-ek megfogalmazásához szükséges szint.

Előnyt jelent

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat modern PHP frameworkkel
  • Erős Symfony és Doctrine tapasztalat (Symfony esetén legalább aktuális LTS)
  • Docker ismerete
  • CI/CD ismeretek (GitLab CI)
  • PHP8 ismerete, erős OOP tapasztalat
  • Linux commandok ismeretek
  • Különböző webservice technológiák (SOAP, XML, JSON, REST) ismerete
  • Tapasztalat e-commerce rendszerek fejlesztésében

Ezt nyújtjuk számodra

  • ​​​Fiatalos csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztő cégnél
  • Folyamatos kihívások, érdekes feladatok
  • Menő iroda, kondibérlet, nyelvoktatás, rendszeres csapatépítők, tréningek, stb.

Csapatépítők, foci, családi programok a LogiNetnél

Kiválasztási folyamat a LogiNetnél

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy jelöltjeink számára a kiválasztási folyamat egyszerű és gördülékeny legyen.
Ismerd meg, milyen lépések vezetnek afelé, hogy csapatunk legújabb tagja légy. Tudj meg többet a kiválasztási folyamatunkról!

Ismerd meg hogyan dolgozunk. Nézd meg bemutatkozó videónkat!

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!