Pénzügyi ügyintéző

A LogiNet egy budapesti központú technológiai cég, 65 fős professzionális IT fejlesztőcsapattal, akik online és integrációs projekteket valósítanak meg nagyvállalati ügyfeleiknek elsősorban e-commerce területen. Tevékenységünk a teljes szoftver életciklust lefedi a tanácsadástól a szoftverfejlesztésen át az üzemeltetésig.

Munkavégzés helye Budapest, 11. kerület
Típus teljes munkaidő
Szükséges tapasztalat 2+ év

Feladatok

Időszakos pénzügyi jelentések, elemzések készítése
Bejövő, kimenő számlák kezelése, nyilvántartásba vétele, formai ellenőrzése
Havi, negyedéves, éves számviteli zárásokban való aktív részvétel
Teljesítés igazolások elkészítése, nyilvántartása, koordinálása
Banki utalások előkészítése, nyomon követése
Riportok, szerződések készítésében való részvétel
Kapcsolattartás a partnercégekkel, bérszámfejtéssel, belső munkatársakkal
Nyilvántartások vezetése a cégvezetés részére, ügyvezető munkájának támogatása
Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

Pénzügyi, számviteli területen szerzett több éves tapasztalat
Felsőfokú gazdasági végzettség
Microsoft Word és Excel alapos ismerete
Alapfokú angol nyelvtudás
Analitikus, problémamegoldó gondolkodás
Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, proaktivitás

Ezt nyújtjuk számodra

Fiatalos csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztő cégnél
Folyamatos kihívások, érdekes feladatok
Kondibérlet, nyelvoktatás, rendszeres csapatépítők, tréningek, pénteki meglepetésnapok, stb.
Céges telefon
+ Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is!

Jelentkezni egy rövid  bemutatkozó levéllel és önéletrajzzal tudsz a karrier@loginet.hu e-mail címen, "Pénzügyi ügyintéző" tárggyal.

LogiNet iroda

Tágas, napfényes irodánkban minden szükséges dolog megtalálható.
Felső kategóriás munkaállomások, konyha, kávégép, relax részleg, xbox, stb.

  • Office 1
  • Office 2
  • Office 3
  • Office 4
  • Office 5
Background Image

Kiváló ügyfelek és projektek

Screenshot

Sokféle technológia

Sosem fogsz unatkozni

Tágas, napfényes irodánkban minden szükséges dolog megtalálható. Felső kategóriás munkaállomások, konyha, kávégép, relax részleg, xbox, stb. Sokféle programnyelvvel, technológiával, keretrendszerrel és termékkel foglalkozunk. Backend, frontend, mobil, integráció, cloud: nálunk mind megtalálható. Biztos lehetsz benne, hogy bármilyen érdeklődési körrel és tapasztalattal rendelkezel is, mindig lesz számodra kihívás nálunk.