Node.js fejlesztő

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Típus: teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat: 2+ év fejlesztőként

Feladatok

A vállalat mobilapplikációját kiszolgáló backend tervezése és fejlesztése
Adatbázis, valamint backend interface tervezése és fejlesztése
A teljes fejlesztői folyamatban való aktív részvétel: Tervezésben, fejlesztésben, implementálásában, code reviewban, fejlesztői tesztek írásában, hibajavításban
Már meglévő rendszerek továbbfejlesztése, valamint új applikációk tervezése, fejlesztése
Részvétel a csapat mentorálásában, junior kollégák segítése
Technológiai újítások folyamatos figyelése, valamint proaktív módon a vezetőség felé való prezentálása

Elvárások

JavaScript nyelv alapos ismerete, minimum 2 év tapasztalat Node.js fejlesztőként
Backend technológiák ismerete
MongoDB használatában szerzett tapasztalat
Express, Swagger tapasztalat
Rendszerszemlélet és kezdeményezőkészség
Karbantartható kód írása, code review-ban való részvétel
RESTful API-k és web service-ek átfogó ismerete
Leírónyelvekben való tapasztalat (XML, JSON)
Verziókövető rendszerek (git)
Angol nyelvtudás - szakmai dokumentációk olvasásához megfelelő szint
Csapatmunka

Előnyt jelent

Integrációs tapasztalat: SOAP, XML, RESTful API, JSON
Unit tesztek készítésében való tapasztalat
PHP nyelv ismerete
Docker használatában szerzett tapasztalat
Frontend technológiákban való jártasság (HTML, CSS, React)

Ezt nyújtjuk számodra

Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
Továbblépési lehetőség: ha szeretnél techleadként csapatot vezetni vagy akár projektmenedzserként ügyfelekkel kommunikálni - nálunk ez csak rajtad múlik!
Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag.
Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, gyümölcsnapok, tréningek, stb.
Részvétel belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!