iOS fejlesztő

Budapesti irodánkban 65 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Típus: teljes munkaidős állás vagy kontraktor
Szükséges tapasztalat: 3+ év

Feladatok

  • A vállalat natív mobil applikációjának tervezése és fejlesztése iOS platformon
  • A teljes fejlesztői folyamatban való aktív részvétel: Tervezésben, fejlesztésben, implementálában, code reviewban, fejlesztői tesztek írásában, hibajavításban
  • Már meglévő rendszerek továbbfejlesztése, valamint új applikációk tervezése, fejlesztése
  • Részvétel a csapat mentorálásában, junior kollégák segítése
  • Technológiai újítások folyamatos figyelése, valamint proaktív módon a vezetőség felé való prezentálása

Elvárások

  • Swift nyelv alapos ismerete, minimum 3 év tapasztalat iOS fejlesztőként
  • Rendszerszemlélet és kezdeményezőkészség
  • Karbantartható kód írása, code review-ban való részvétel
  • iOS natív technológiák gyakorlott használata: iOS SDK,UIKit, Cocoapods, RxSwift
  • RESTful API-k és web service-ek átfogó ismerete
  • Leírónyelvekben való tapasztalat (XML, JSON)
  • Apple design guideline tapasztalat
  • Erős OOP szemlélet, design patternek ismerete és alkalmazása
  • Verziókövető rendszerek (git)
  • Angol nyelvtudás - szakmai dokumentációk olvasásához megfelelő szint
  • Csapatmunka

Előnyt jelent

  • Backend technológiák ismerete: Node.js
  • Android tudás - Kotlin nyelv ismerete
  • Cross platform technológiák ismerete
  • Integrációs tapasztalat: SOAP, XML, RESTful API, JSON
  • Unit / UI tesztek készítésében való tapasztalat
  • IoT technológiák ismerete, fejlesztési tapasztalat
  • Több éves (3+) munkatapasztalat iOS fejlesztőként

Ezt nyújtjuk számodra

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztő cégnél
  • Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
  • Továbblépési lehetőség: ha szeretnél tech leadként csapatot vezetni vagy architectként dolgozni - nálunk ez csak rajtad múlik!
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő kiemelkedő juttatási csomag
  • Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, tréningek, meglepetésnapok stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is
team

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!