Tapasztalt e-commerce UX/UI designer

Budapesti irodánkban 90 fős professzionális IT fejlesztő csapattal online és integrációs projekteket valósítunk meg nagyvállalati ügyfeleinknek, elsősorban e-commerce területen. 2008-as alapításunk óta rengeteg változáson, fejlődésen mentünk keresztül, de bizonyos dolgok – a legjobbak – változatlanok. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület / Home office
Típus: Alvállalkozói együttműködés
Szükséges tapasztalat: 3+ év

Feladatok

  • ​​​​​​UI design tervezés honlapokhoz, webshopokhoz, mobil applikációkhoz
  • UX kutatásban részvétel (interjúzás, survey tervezés, usability testing)
  • Személyes és csapat szintű szakmai fejlődésben való motiváltság

Elvárások

  • ​​​​​​E-commerce területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Tervezési gyakorlat (web, mobile app)
  • Kutatási gyakorlat usability testing, competitor analysis területeken
  • Figma (design, prototyping, component library)
  • Magas szintű Design-to-Development Handoff tapasztalat
  • Ügyfélképes kommunikáció

Előnyt jelent

  • További tapasztalat UX research területen (heurisztikus elemzés, interjúzás, online kérdőív, card sorting, stb.)
  • Analitikai eszközök adatainak UX szempontú olvasása (Google Analytics, Hotjar, Clarity)
  • Workshop gyakorlat (pl Persona, User Journey, Value Proposition, stb)
  • Axure tapasztalat
  • Sitebuild, frontend mélyebb értése, ismerete

Ezt nyújtjuk számodra

  • ​​​​​​A LogiNet cégcsoport tagjaként e-commerce projektet valósítunk meg kutatás, tervezés, validálás és utánkövetés segítségével.
  • Nálunk minden projekt kutatással kezdődik - ez megvalósulhat projekttől függően kérdőívezés, interjúzás vagy akár több napos workshop keretein belül is
  • Terveinket in-person illetve remote uncontrolled módszerekkel is teszteljük
  • Erős termék és Lean szemléletben dolgozunk, azon vagyunk, hogy minél hatékonyabban teremtsünk értéket
  • Ebben nagy szerepe van a fejlesztőkkel való szoros együttműködésnek, azaz a megvalósíthatóság kiemelt szempont már a projektek elején is
  • Saját termék- és applikáció fejlesztésünkön dolgozunk, mind ügyfeleink, mind saját magunk számára
  • Fiatalos csapat egy stabil, biztos helyzetű fejlesztő cégnél
  • Tágas konyha tele finomságokkal (kávé, tea, müzli, gyümölcsök, közös reggelik)
  • Jól működünk home officeban, de 1-2 napot bejárunk, a hibrid munkavégzésre rendezkedtünk be
Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!