Business Account Manager

A LogiNet Systems Kft. a hazai e-kereskedelmi piac egyik vezető szoftverfejlesztő ügynöksége. Ügyfeleink e-commerce növekedését mind a hazai, mind a nemzetközi piacon támogatjuk. Közel 15 éves szakmai múlttal a hátunk mögött számos kis-, közép-, valamint piacukat meghatározó nagyvállalatnak segítettünk beindítani vagy újraindítani az e-kereskedelmi rendszerét. Olyan ügyfelekkel dolgozunk együtt mint az Auchan, Vodafone, Mountex, WhiskyNet és a Szimpatika. Ha csatlakozol hozzánk, egy dinamikus és elkötelezett csapat részévé válsz és együtt támogathatjuk ügyfeleink növekedését!

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület / Home office
Típus: Teljes munkaidős állás
Szükséges tapasztalat: 3 év+

Feladatok

A LogiNet értékesítési tevékenységének támogatása a leadgenerálási tevékenységen keresztül a hazai és a nemzetközi piacon, illetve a meglévő ügyfelek egy célzott portfoliójának menedzselése.

Account - portfolió menedzsment: az ügyfélportfolió menedzselése az értékesítési potenciál növelése érdekében

  • Portfoliójába tartozó ügyfelek értékesítési konstrukciójának letárgyalása/módosítása, szerződéses folyamat végigvitele
  • Támogatási szerződések előkészítése a support menedzsernek
  • Partner ajánlói rendszer kialakítása
  • Meglévő ügyfelek sales folyamat kialakításának támogatása
  • Esetlegesen partner elégedettségi mérés menedzselése

New sales - leadgenerálás:  új leadek generálása a B2B piacon

  • Nemzetközi piacon kampány megvalósítása ügynökségi háttérrel
  • Hazai piacon outbound leadgenerálás támogatása, közép- és nagyvállalati ügyfélkörben
  • Marketing csapat és a többi kapcsolódó szervezeti egység támogatása piaci információkkal

Folyamatosan keresünk tehetséges és motivált munkatársakat | Karrier a LogiNetnél

Elvárások

  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Min. 3+ év munkatapasztalat üzletfejlesztési területen
  • Szofisztikált, ügyfélfókuszú kommunikáció
  • Proaktív, megoldásorientált szemlélet, minőségtudatosság

Előnyt jelent

  • Nemzetközi piaci kapcsolatok építésében való jártasság
  • Komplex szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat

Ezt nyújtjuk számodra

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
  • Folyamatos kihívások, betekintés a legújabb IT technológiákba
  • Munkád megbecsüljük és versenyképes fizetéssel jutalmazzuk
  • Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, konferenciák, tréningek, közös reggelik, havi pizza és társasjáték party
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés

Csapatépítők, foci, családi programok a LogiNetnél

Kiválasztási folyamat a LogiNetnél

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy jelöltjeink számára a kiválasztási folyamat egyszerű és gördülékeny legyen.
Ismerd meg, milyen lépések vezetnek afelé, hogy csapatunk legújabb tagja légy. Tudj meg többet a kiválasztási folyamatunkról!

Ismerd meg hogyan dolgozunk. Nézd meg bemutatkozó videónkat!

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!