B2B Sales Manager

Cégünk egy dinamikusan fejlődő IT fejlesztő cég, amely e-commerce és egyedi szoftvermegoldásokat kínál ügyfeleinek. Az üzleti növekedésünk támogatása érdekében keresünk egy motivált és eredményorientált B2B sales managert, aki főként az új ügyfelek megszerzésére és a meglévő outsource partnerek kezelésére összpontosít. A pozíció hazai és nemzetközi szinten is kiemelt fontosságú.

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület / Home office
Típus: Teljes vagy részmunkaidő, határozatlan munkaviszony
Szükséges tapasztalat: 3+ év

Feladatok

  • Az új ügyfelek felkutatása és megszerzése a B2B területen elsősorban e-kereskedelem és fintech vonalon
  • Értékesítési terv kidolgozása és végrehajtása a vállalat üzleti céljainak eléréséhez
  • Kapcsolattartás a marketing csapattal a lead-generálási és ügyfél-érdeklődési kampányok optimalizálása érdekében
  • Kapcsolattartás a meglévő outsource (kiszervezett fejlesztőinket igénybevevő) partnerekkel, és üzleti kapcsolatok építése, fenntartása és fejlesztése
  • Nemzetközi üzletfejlesztési vonalhoz kapcsolódó értékesítési feladatok összefogása és végrehajtása
  • Üzleti lehetőségek felkutatása és piaci trendek követése a hazai és nemzetközi piacon
  • Rendszeres riportok készítése az értékesítési tevékenységről és az elért eredményekről

Folyamatosan keresünk tehetséges és motivált munkatársakat | Karrier a LogiNetnél

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat az üzleti értékesítés terén, különösen a B2B piacon, ideális esetben a szoftvertermékek vagy IT szolgáltatások területén
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készségek
  • Proaktív és eredményorientált szemléletmód
  • Képesség önállóan dolgozni és hatékonyan kezelni az időt és a prioritásokat
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség nemzetközi üzleti környezetben
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Digitális érettség: Linkedin Sales Navigator, sales CRM használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • IT szoftverfejlesztő cégnél szerzett értékesítési tapasztalat.
  • E-commerce területen szerzett tapasztalat.
  • Kapcsolati háló banki, pénzügyi és/vagy kereskedelmi vonalon

Ezt nyújtjuk számodra

  • Szakmailag nagyon jó csapat egy stabil, biztos helyzetű, top fejlesztőcégnél
  • Folyamatos kihívások, komoly projektek, érdekes feladatok és legújabb technológiák
  • Kiemelkedő tudásodnak megfelelő versenyképes fizetés
  • Kondibérlet, nyelvoktatás, heti foci, konferencia hozzájárulás, tréningek, gyümölcsnapok, stb.
  • Részt vehetsz belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés

Csapatépítők, foci, családi programok a LogiNetnél

Kiválasztási folyamat a LogiNetnél

Mindent megteszünk annak érdekében, hogy jelöltjeink számára a kiválasztási folyamat egyszerű és gördülékeny legyen.
Ismerd meg, milyen lépések vezetnek afelé, hogy csapatunk legújabb tagja légy. Tudj meg többet a kiválasztási folyamatunkról!

Ismerd meg hogyan dolgozunk. Nézd meg bemutatkozó videónkat!

Legyél a csapatunk tagja!

Nyitott pozícióinkra az itt található űrlap kitöltésével tudsz jelentkezni. Kérjük add meg a neved, az e-mail címed és töltsd fel az önéletrajzod.

Ha nem szeretnéd az űrlapot használni, e-mailben is elküldheted a jelentkezésed. Várjuk pályázati anyagod a karrier@loginet.hu e-mail címre.

Köszönjük, hogy benéztél hozzánk!